Blog > Komentarze do wpisu

porządki w kolejce majowej // cleaning of may's queue

I po urlopie. Zabieram się do szycia, wcześniej jednak muszę uporządkować formalności i dojść do siebie po buncie laptopa. Takie mi wirus porobił zamieszanie że szkoda gadać... :( Poniżej ważna wiadomość.


WAŻNE --- WAŻNE --- WAŻNE --- WAŻNE

Dziewczyny czekające na swoją kolej szyciową, spójrzcie czy jesteście na poniższej liście. Jeśli tak, wkrótce się skontaktuję z Wami celem omówienia szczegółów. Jeśli nie, prześlijcie do mnie maila z historią naszej korespondencji, albo po prostu dajcie znać że Was na liście nie ma, to ja sobie już dojdę co i jak. Mam kopie zapaspwe plików kolejkowych ale wolę być pewna na 100% że komp już wcześniej mi psikusów nie robił.

Kolejka // Queue:

1. Dorota K. - MaTullu Diament Nati
2. Małgosia Sz. - hybryda rapalu turkus
3. Małgosia P. - hybryda indio cynamon
4. Riikka K.
5. Tigs


***


And my holiday is finished. I'm starting sewing in a momant, but first I have to sort out the formalities and cool down after laptop's rebellion. The virus made such a fus that words fail me... :( Below you can find very important message:


IMPORTANT --- IMPORTANT --- IMPORTANT --- IMPORTANT

Those of you who wait for your sewing turn, check the queue list placed above. If you are there, I'll soon contact you to discuss the details of your order. If you are not there, send me an email with the context of our correspondence, or just let me know about that fact. I have got the backup of queue files but I want to be sure that my notebook didn't do me jokes before.

wtorek, 26 lipca 2011, tullimy
Będzie mi miło jeśli zostawisz komentarz :)

Polecane wpisy

Dodatki na bloga
Dodatki na bloga
TulliMY Handmade Baby Carriers

Promote Your Page Too