piątek, 23 września 2011

W związku z moim powrotem do pracy po urlopie wychowawczym oraz zawirowaniami osobistymi, nastąpiła niezamierzona przerwa w szyciu. Nie jestem w tej chwili w stanie określić jak długo to jeszcze potrwa.

Nie ogłaszam więc nowego naboru, do odwołania.

Jak to we wrześniu bywa, mam w szkole gdzie pracuję lawinę dokumentów do uporządkowania i wypełnienia. Mam także własne dzieci, którym chciała bym poświęcić choć troszkę czasu. I po dniu pełnym bieganiny, padam do łóżka z dziećmi i nici z moich planów szycia wieczorami. Myślę jednak że za dwa tygodnie góra, wejdziemy w tryb normalnego nauczania, bez ton dokumentacji i wtedy moje myśli wrócą do szycia. Trzymajcie kciuki!

***

Due to my return to work after the maternity leave and my personal swirls, the unintended break in sewing occured. I am not able to say how long it will last.

Therefore, I do not announce the new custom slots opening, until further notice.

As it happens in September - the beginningf of the new school year - I have a huge amount of documents to fill out and organize. I have also my own kids I would like to spend time with. After the hard day of work and taking care of children, I fall asleep with them, and my plans to sew in the evenings lay with me. I think it will last at most two weeks for me to get into the normal way of teaching at school, without filling out millions of documents, and then my thoughts will come back to sewing. Keep your fingers crossed!

Zakładki:
NOWE pasy RENNA // New! RennaStraps --- READ MORE
MaTullu nosidła ergonomiczne // MaTullu ergonomic carriers
Dostępne // IN STOCK
Galerie / Galerries
TulliMY Mei Tai
Instrukcje zakładania nosideł / Wearing Instructions
Chustomorfozy // WrapMorphosis - wrap conversions - READ MORE
Dodatki na bloga
Dodatki na bloga
TulliMY Handmade Baby Carriers

Promote Your Page Too